Newsletter

Zapraszamy do zapisania się w naszym newsletterze. Będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Partnerzy

tytuł newsa
Akdeniz University

 Akdeniz University, Wydział Komunikacji

Uniwersytet Akdeniz został założony w 1982 roku, w Antalii na południowym wybrzeżu Turcji. Jako uczelnia publiczna, Akdeniz University wnosi znaczący wkład do świata nauki dysponując obecnie 17 Wydziałami,7 Instytutami, 5 Szkołami , 13 Szkołami zawodowymi i 39 Ośrodkami Badawczymi i Aplikacyjnymi ...

Akdeniz University, Centrum Badań nad Komunikacją i Aplikacjami

Centrum Badań nad Komunikacją i Aplikacjami Akdeniz University zostało założone w roku 2005. Misją centrum jest prowadzenie badań, edukacja i publikacja informacji z zakresu komunikacji, zarówno pod względem kształtu teoretycznego, jak i aspektu aplikacji, zwłaszcza w kontekście międzypokoleniowym. Ponadto Centrum za cel obrało sobie współpracę z organizacjami krajowymi i międzynarodowymi zajmującymi się komunikacją oraz ponadpokoleniowym transferem wiedzy i wymiany dobrych praktyk.Centrum organizuje kongresy naukowe, seminaria i warsztaty. Publikuje także książki, czasopisma i gazety. Ponadto Centrum jest odpowiedzialne za Uniwersyteckie Radio FM, a także za projektowanie i funkcjonowanie tematycznych stron internetowych i portali ...

tytuł newsa
Epa Berbes Vigo

Epa Berbes Vigo

Nasza szkoła nazywa się EPAPU Berbes de Vigo. Znajduje się ona przy Marques de Valterra Street 8 w Vigo, w O Berbés, dzielnicy zajmującej się rybołówstwem, jednej z najstarszych części miasta. Nasza strona internetowa to www.epavigo.es.

EPAPU Berbes de Vigo to szkoła publiczna podległa the Dirección Xeral de Educación, Formación Profesional e Innovación Educativa, da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria, da Xunta de Galicia. (Władze Galicji)

Oferta edukacyjna naszej szkoły skierowana jest do osób powyżej 18 roku życia, bez ograniczenia wieku, jako wdrożenie idei kształcenia ustawicznego. Oferuje szeroki wybór kursów i zajęć o elastycznym harmonogramie. To oznacza, że studenci mogą wybrać tryb nauki, jaki najbardziej im odpowiada: codzienne zajęcia poranne, codzienne zajęcia popołudniowe, jeden dzień w tygodniu, dwa dni, trzy dni w tygodniu.

Realizacja: alte.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem